דירת פנטהאוז בשרה אהרונסון במודיעין

אני מתרגשת לשתף אתכם בפרויקט האחרון של הסטודיו.

המסע הזה לקח אותנו בהפיכתה של דירת קבלן סטנדרטית, מחולקת במקור ל-6 חדרים, לבית 5 חדרים יפהפה, מרווח ויוקרתי עם יחידת הורים המשדרת נוחות ואלגנטיות.

הלקוחות הנפלאים שלנו, זוג עם שלושה ילדים בוגרים, חיפשו בית שיספק מרחב ובפרט בחלל הפרטי שלהם. הם רצו סוויטת הורים רחבה ומפנקת, ובמקביל להבטיח שלכל אחד מבני המשפחה יש את המרחב הנוח שלו.

עם תכנון מדויק תכננו מחדש את הפריסה כדי למקסם את המרחב והפונקציונליות. העיצוב החדש כולל סוויטת הורים, סוויטה רחבת ידיים זו כוללת חדר שינה מפואר וארון רחב המחולק לצד שלו והצד שלה. בחדר תוכנן גם רחצה דמוי ספא הפתוח לחלל השינה, מלבד האסלה שתוכננה בחדר סגור לפרטיות מרבית. זהו מקלט פרטי לבני הזוג שיוכלו להתרווח ולהירגע.

הסלון והמטבח בחלל הפתוח יוצרים זרימה חלקה, מושלמת למפגשים משפחתיים ולאירוח. הלקוחות בחרו שלא להציב פינת אוכל במרחב הציבורי כדי לשמור על תחושה מרווחת ופתוחה. במקום זאת, ישנו פתרון עם שולחן הניתן להרחבה שניתן להשתמש בו בעת הצורך.

לב הבית הוא ללא ספק המטבח, שעוצב בגוון ירוק מרגיע, המביא מגע של טבע בתוך הבית בשילוב של הקיר הירוק המרגיע שתוכנן במרפסת. במטבח תוכנן גם מקרר אינטגרלי מיוחד שהוזמן בהזמנה אישית, כאשר כל יחידה ברוחב 75 ס"מ – אחד למקרר ואחד למקפיא.

שילבנו פתרונות אחסון חכמים ואלמנטים עיצוביים פונקציונליים בכל הדירה, כדי להבטיח שכל סנטימטר של שטח מנוצל ביעילות.

האסתטיקה של הדירה מודרנית ואלגנטית, עם פלטת צבעים המשרה אווירה רגועה ומזמינה. חומרים וגימורים איכותיים נבחרו כדי להעצים את תחושת היוקרה הכללית של הבית.

אני מזמינה אתכם להנות מסיור בדירה דרך העיניים שלי, בתמונות מדהימות שצילם טל ניסים.

תודה ללקוחות המדהימים שלי שכבר מזמן הפכו למשפחה, ונתנו בי אמון. היה לי תענוג להיות חלק מהגשמת בית החלומות שלכם.

 

 

שתפו: